Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku 2017,"tym že nesprávne odvádzal financie do zdravotnej poistovne za zamestnanca za rok 2017? Chce teraz jednorazovo okamžite... Poisťovňa zamestnávateľa počas roku 2017 informovala o chybe....

Anna, 9. 12. 2019, 1235x zobrazenie

JUDr Murina Michal, Nižná

Dobrý deň pani Anna z uvedeného mi vyplýva, že ak sa jedná o nedbanlivosť tak zamestnávateľ na plat siahnuť po tak dlhej dobe nemôže. s úctou JUDr. Michal Murina

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Nevyplatenie mzdy a zánik spoločnosti

Dobrý deň. Spoločnosť ktorá zanikla zlúčením dňa 19.9.2015 mi nevyplatila mzdu za 09/2014. Poslala…

Iveta, 19. 9. 2017, 2325x zobrazenie

Trvaly pobyt a s.r.o, mozem prist o majetok, pripadne cakaju ma neprijemnosti?

Brat zaklada s.r.o. A sidlo uviedol adresu trvaleho pobytu ktory ma u mna, ja som jediny vlastnik…

Odvolanie - opravny prostriedok

Dobry den, OU odbor katastra mi zamietol navrh na vklad podla §31, ods 3 zak 162/1995 a §22-24 zak…

Tomas, 19. 9. 2018, 1955x zobrazenie

dlh pred manželstvom

dobry den mam dlh a exekuciu chceme sa s priatelom zosobasiť bude sa to vstahovať aj nanho je…

Anna, 20. 10. 2018, 2087x zobrazenie

Manžel dostal rozhodnutí v Rakousku.

V souladu s § 53 odst. 1 ve spojení s odstavcem 2 čísly 6 a 7 zákona o cizinecké policii BGBI. Č.…

Jana, 10. 1. 2019, 1607x zobrazenie

Stali sme sa obeťami podvodu pri kúpe ojazdeneho auta

Kupovali sme ojazdené vozidlo, pan predávajúci nám do kúpnej zmluvy napísal meno prvotného majiteľa…

Katarína, 15. 6. 2019, 1717x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Nevyplatenie výplaty

Dňa 31.8.2017 som skončila pracovný pomer (dohoda o vykonaní práce),7.9.2017 obdržal zamestnávateľ…

Blažena, 12. 9. 2017, 2148x zobrazenie

Rozvádzam sa. Mám nárok žiadať od manžela aby mi prispieval na náklady spojené s tehotenstvom?

Som s manželom v rozvodovom konaní. Som tehotná. Chcem sa spýtať - mám nárok žiadať od môjho…

Dovolenka s druhým rodičom

Dobrý deň prajem. Prosím o pomoc a radu ako máme postupovať, ak otec svoju 6 ročnú dcéru chce vziať…

BSM a finančné vyrovnanie pri rozvode - čo môžem čakať?

Manželka vlastnila byt už pred manželstvom, po 4 rokoch manželstva byt predala a kúpili sme dom už…

Výpoveď

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, že keď mi šéfka poštou doporučene pošle výpoveď a keď si ja to…

Simona, 23. 10. 2018, 2043x zobrazenie

Vyrovnanie po rozvode

V decembri budú 3roky od rozvodu.Bývalému manželovi ostalo 20 000€ a všetok hnuteľný majetok…