Vzory zmlúv a dokumentov

Inšpirujte sa vzormi - zmluvy na mieru si nechajte pripraviť advokátmi!
  • Prečítaných 11 143x
  • Stiahnutých 1x

Vzor - Oznámenie zhromaždenia obci

 Ako oznámiť zhromaždenie?Zvolávateľ musí v oznámení zhromaždenia uviesť: • účel zhromaždenia, deň a miesto jeho konania a čas začatia; ak ide o zhromaždenie na verejnom priestranstve, aj predpokladaný čas jeho ukončenia a predpokladaný počet účastníkov zhromaždenia, • opatrenia, ktoré urobí, aby sa zhromaždenie konalo v súlade so zákonom, najmä počet usporiadateľov, ktorých na…

Otázka na právnika, 16. 4. 2018