Vzory zmlúv a dokumentov

Inšpirujte sa vzormi - zmluvy na mieru si nechajte pripraviť advokátmi!
  • Prečítaných 16 379x
  • Stiahnutých 394x

Návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností - vzor

Vzor Návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností u darovacej zmluvy, ktorou sa prevádza dom a ďalšie nehnuteľnosti. Vzor sa týka situácie, kde sú prevodci zastúpení AK.

Otázka na právnika, 26. 1. 2017