Zmluva o pôžičke

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, mamina platí nejakú pôžičku z roku 2011. Osobné údaje sedia, ale číslo OP vydany v roku 2007 nie. Ziadne papiere (zmluvu) doma nemá. Dá sa s tým niečo urobiť? Ďakujem za rýchlu odpoveď

Dana, 25. 7. 2017, 1028x zobrazenie

exekucia

doobry den mozte mi poradit som na inv.doch. berem 142e.iny prijem nemam moze exekutor dat prikaz…

Gabriela, 2. 2. 2017, 2413x zobrazenie

Exekúcia na LV

Dobrý deň. Môj otec má podlžnosti, k ničomu sa však nechce priznať, akékoľvek diskusie po dobrom aj…

Vymáhanie pohľadávky bez písomnéj zmluvy?

Ako mám postupovať pri vymáhaní peňazí od známej osoby,keď na to nemám písomnú potvrdenie.Dlžiteľ…

Súdne vymáhanie pre neschopnosť splácať revolvingový úver.

Dobrý deň.Keď som bol zamestnaný bol mi ponúknutý úver.Po strate zamestnania a jediného príjmu…

Je pečiatka zamestnávateľa povinná pri prijatí výpovedi zamestnanca?

Dobrý deň prajem. Rada by som vás poprosila o radu.Ukončila som pracovný vzťah v skúšobnej dobe…

Kúpa RD a vyplatenie

Prajem dobrý deň, chcela by som sa spýtať a informovať na prípad, kedy môj otec, chce odkúpiť…