zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
zmluva

Prosím Vás, ak niekto robí oponentský posudok na diplomové, resp, dizertačné práce má mať zmluvu o dielo podľa občianskeho zákona alebo podľa utorského zákona. Ďakujem za odpoveď.

Martina, 25. 5. 2018, 907x zobrazenie

štátna inštitúcia

Pozdravujem, chcem sa opýtať, či je nejaký zákon, ktorý stanovuje štátnym inštitúciám ako napr.…

Jaroslav, 8. 3. 2017, 2423x zobrazenie

Súkromný zamestnávateľ mi nevyplatil za mesiace žiadnu mzdu?

Zamestnávateľ mi za posledné mesiace nezaplatil mzdu a nedáva nám ani výplatné pásky a stále nám…

Ručiteľ na úvere ( Proficredit ) - úroky, ktoré nemajú konca ako sa brániť?

Dobrý deň,prosím Vás o radu a pomoc. V r.2007 som bola ručiteľkou na úvere bratrancovi,…

Odmietam vypovedať

Dobrý deň, bola som prizvaná na súd vypovedať ako svedok o čine spred 10tich rokov. Na trestnom…

Je pečiatka zamestnávateľa povinná pri prijatí výpovedi zamestnanca?

Dobrý deň prajem. Rada by som vás poprosila o radu.Ukončila som pracovný vzťah v skúšobnej dobe…

Získanie majetku vydržaním

Dobrý deň, poprosila by som Vás o radu, ako postupovať v prípade, keď som si začala vybavovať do…

Terezia, 27. 3. 2017, 2588x zobrazenie