zmena pracovnej doby

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
zmena pracovnej doby

Dobrý deň. Mám otazku: môže mi zamestnávateľ zmeniť základné pracovné podmienky? Mám na mysli pracovnú dobu (dennú pracovnú zmenu) s ktorou ja nesúhlasím. Neupravuje to nejako Zákonník práce? Za odpoveď vopred ďakujem.

Miriama, 23. 7. 2018, 909x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Podaný návrh na úpravu práv a povinností rodičov k mal. deťom s ktorým nesúhlasim

Dobry den, dnes som nahodou zistila ze moj este manzel podal pred vyse mesiacom na sud navrh na …

Rozbijanie manzelstva - ako sa branit

Dobry den, chcem sa opytat na nasledovny problem: moj svokor mi rozbija manzelstvo a rodinu.…

Aké sú podmienky na to, aby som mohla niekomu prenechať byt formou darovacej zmluvy?

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, aké sú podmienky na to, aby som mohla niekomu prenechať byt…

Rozvádzam sa, potrebujem k vycestovaniu s dieťaťom do zahraničia manželov súhlas?

S manželom sa budeme rozvádzať čoskoro a moja otázka znie = keď mi zveria dcéru do výhradnej…

Výživné, exkeúcia, starostlivosť o deti

Kedže som napadla trestný rozkaz, prišiel mi termín pojednávania vo veci výživného. Po rozvode a…

Delenie majetku po prípadnom rozvode

Dobrý deň. Máme problém v manželstve ktoré trva 21 rokov. Máme tri deti už dospelé. S manželkou už…