Zbavenie svojpravnosti

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zbavenie svojpravnosti

Chcem sa spytat,v rodine je clovek s dusevnou poruchou,ktory robi problemy v mieste jeho bydliska. Chceme ho zbavit svojpravnosti a ulozit do hospicu..Ak ho zbavime svojpravnosti,preberame zodpovednost za vsetky pravne ukony,aj napriklad dlzoby,splacanie uverov?Sme netere,vyzval nas mestsky urad.

Aneta, 17. 8. 2017, 1159x zobrazenie

Dedičstvo

Dobrý deň, Zdedila som po matke dom s tým,že ostatní dediči sa vzdali dedičstva až na jedného,…

Exekúcia na byt v OV v ktorom má hlásený trvalý pobyt dlžník

Dobrý deň, vlastním darovaný byt po rodičoch, v ktorom má trvalý pobyt aj sestra s manželom, ale…

Darovacia zmluva alebo ako čo najvýhodnejšie previesť nehnuteľnosť?

Dobrý deň, som vdova, vlastník nehnuteľnosti. Prosím o radu ako postupovať v prípade prevodu…

Ručiteľ a premlčacia doba

Dobry den..Prosim vas pekne o radu.. V roku 2003 som podpisal zmluvu o uvere ako rucitel.Dotycny…

Písomný výsluch je možný, alebo sa musím dostaviť na políciu osobne?

Som predvolaná vypovedať na polícii, ktorá zakategorizovala istý trestný čin patriaci do trestného…

Dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti

Dobrý deň. Podávala som žiadosť o dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti,…

Viki, 18. 5. 2017, 2686x zobrazenie