Zákon č.461/2003

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zákon č.461/2003

Dobrý deň prajem. Kanikov Zákon č.461/2003 § 65 je diskriminačný!Akým spôsobom sa dá dať na Ústavný súd.Som predčasný dôchodca a už 14 rokov bojujem a nemôžem dopracovať k pravde - vo roku 2017 vo februári na tlačovke minister Richter hovoril že aj my dočkáme satisfakcii.

Alexander, 17. 12. 2018, 968x zobrazenie

Odhlásenie z trvalého pobytu

Dobrý deň. Moja dcéra už s nami nebýva dva a pol roka. Býva v podnájme s priateľom. Má dlžoby vo…

Bazén objednaný ale nedodaný

Dobrý deň,  Chcela by som sa opýtať, že cez portál Bazos.sk som si chcela kúpiť bazén. Žene od…

Je možný podpis kupnej zmluvy na zaklade splnomocnenia?

Dobrý den, manžel je služobne v zahraničí a poveril ma kúpou domu. Môžem podpísať kúpnu zmluvu za…

Prevod bytu

Dobrý deň,obraciam sa na Vás s veľkou prosbou,pred približne tromi rokmi mi sestra kúpila byt,na…

Nedodržanie zmluvy o dielo zo strana zhotoviteľa

Uzatvorila som zmluvu o dielo /16.8.2016/-výmena plastových okien a dverí, zaplatila som zálohu. Do…

udelenie doživotného prava na bývanie

žijem s partnerom už 8 rokov, neni sme zobratí, bývame v našom dome, kde som majitelkou polovice…

Viera, 23. 10. 2017, 2826x zobrazenie