vyzivne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vyzivne

Dcera nezmaturovala v septembri a ze vraj bude mat opravne skusky vo februari.Dokedy mam platit vyzivne.

Roman, 1. 10. 2017, 1056x zobrazenie

Kúpa bytu s dlhom

Priateľka si kúpila byt aj s dlhom o ktorom nevedela. Jej matka vyplatila dlh a teraz si nárokuje ,…

Spor o povnicu

Prosim o radu. 30 rokov uzivam pivnicu,od ktorej mi este povodna majitelka odovzdala kluce. Suseda…

Irena, 15. 8. 2017, 2372x zobrazenie

V prípade rozvodu má aké majetkové právo na majetkok manželka?

Pred svadbou mi darovali rodičia dom, a po svadbe ďalší dom. V liste vlastníctva som výlučným…

Lehota odvolania sa na Krajský súd

Dobry deň. Zaujímalo by ma, aká je lehota v prípade odvolania sa na Krajsky sud, v občiansko…

závet

Dobrý deň, prosim vás prečo pri závete písaným notárom netreba overovať podpisy? ďakujem za odpoveď

Natália, 24. 5. 2017, 2235x zobrazenie

Overenie podpisu pri vysporiadaní pozemku

Dobrý deň, chceli by sme vysporiadať pozemok, ktorý má cca. 30 vlastníkov. Zaujímalo by nás či…