Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ako je to z výživným . Môj syn má už 19 rokov výživovacia povinnosť bývalému manželovi už skončila ale voči synovi má dlh 3600€ je to u exekútora ale môj bývalý nikde nepracuje iba na čierno nič nevlastní. Dá sa dať ten dlh vymáhať vymáhačskej firme?

Darina, 31. 8. 2017, 1169x zobrazenie

Chcem do 14 dní vrátiť zakúpený tovar ale nechcú mi vrátiť plnú sumu

Chcem sa opýtať, kúpila som si robot link a som ho vyskúšala a podľa zákona vrátila do 14 dní.…

Zápis nehnuteľnosti do listu vlastníctva - napriek nedodanie úradne overeného podpisu?

Dobrý deň. Mohol by som sa Vás spýtať, či môže Katastrálny úrad povoliť vklad vlastníckeho práva do…

Hypoteka

DObry vecer, Beriem na seba hypoteku a budem jediny vlastnik nehnutelnosti. Je mozne po urcitom…

Lenka, 26. 5. 2017, 2199x zobrazenie

Právo RK na zálohu na nehnuteľnosť

Dobrý deň, má realitná kancelária po novom právo zobrať celú zálohu za nehnuteľnosť, ak nebude…

Môžem sa zbaviť dedičstva?

V roku 2005 som zdedil starý dom v obci po dedovi v pomere 1:20,na dedičskom konaní som sa s…

Prepis pozemku a vecné bremeno, darovacia zmluva

Dobrý deň, mamina vlastní pozemok, ktorý je rozdelený na dve parcely - zastavaná plocha s nádvorím…