Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Platím výživné na 17 ročnú dcéru je zverená do výchovy matke .Dcéra otehotnela z 19 ročným priateľom do kedy mám platiť výživné?

Jan, 10. 9. 2018, 880x zobrazenie

Výpoveď z PP

Dobrý deň, chcela by som požiadať o radu týkajúcu sa pracovného práva. Dňa xxx.2015 som dostala…

Finančné vysporiadanie

Dobrý deň, je možné domáhať sa z mojej strany finančných prostriedkov, ktoré som vynaložila na…

Kúpa bytu s dlhom

Priateľka si kúpila byt aj s dlhom o ktorom nevedela. Jej matka vyplatila dlh a teraz si nárokuje ,…

Nárok na invalidný dôchodok

Dobrý deň, chcela by som pomôcť s vecou, ktorá sa týka mojej tety. Pracovala ako opatrovateľka v…

Najdena zavet

Dobry den, mala by som otazku ohladom dedicstva. V roku 2000 zomrela matka a zanechala zavet o…

Výživné

Prosím vás ako sa dá napadnúť rozsudok, keď nieje možné sa odvolať?

Radovan, 24. 5. 2017, 2167x zobrazenie