Vyzivne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vyzivne

Chcela by som sa opytat do kedy treba platit vyzivne.Ked dcera caka dieta a zije v spolocnej domacnosti s priatelom aj ked este studuje na vysokej skole posledny semester!Dieta sa ma narodit v auguste, dcera ma 25 rokov a jej priatel 30.

Alzbeta, 30. 7. 2018, 836x zobrazenie

Domáhanie sa predkupného práva ako spolupodielnik ornej pôdy

Dobrý deň, V roku 2003 predal spolupodielník ornú pôdu PD bez toho aby ma oslovil ako…

Predĺženie lehoty na vyjadrenie k žalobe

Dobrý deň, bolo mi doručené uznesenie okresného súdu aby som sa v lehote 10 dní od doručenia…

Ako získať dom do OV?

Dobrý deň, pred 18 rokmi som spolu s bratom zdedila rodič.dom. On svoju polovicu dal deťom. Ja som…

Zákaz priblíženia

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, od malička mám problémy s otcom. Je v tom aj alkohol, aj…

Darovacia zmluva alebo ako čo najvýhodnejšie previesť nehnuteľnosť?

Dobrý deň, som vdova, vlastník nehnuteľnosti. Prosím o radu ako postupovať v prípade prevodu…

Darovanie nevysporiadaného majetku

Dobrý deň, ako postupovať v prípade, kedy po rozvode nedošlo k majetkovému vysporiadaniu manželov …

Eva, 23. 6. 2017, 2327x zobrazenie