Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Zdravím, môj snúbenec má jedno dieťa z bývalého vzťahu ktoré nevyšlo. Nie sú spolu od 1.1 2017 a malolety mal rok. Vtedy sa dohodli, že otec dieťaťa bude prispievať 150€ mesačne a môže sa stretávať s dieťaťom. Bohužiaľ matka prestala dávať otcovi dieťa a on jej prestal platiť. Teraz má maloletý 2 a

Alex, 9. 7. 2018, 958x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Výživné na maloleté deti

Dobrý deň,prosim o radu,exmanžel mi odmieta zaplatiť výživné na dieťa stanovene súdom v plnej výške…

Lenka, 13. 11. 2017, 2397x zobrazenie

vlastnictvo bytu

Dobrý deň, v lete sa so snúbencom berieme a momentálne riešime bytovú otázku. Našli sme byt, ktorý…

Laura, 24. 5. 2017, 1859x zobrazenie

Odchod dieťaťa z domu počas študia na sš

Dobrý večer prajem, chcela by som sa informovať ohľadom môjho odchodu z domu. Mám zaraz 19 rokov…

Ema, 9. 2. 2017, 2381x zobrazenie

Rozdelenie bsm a dlhou bez rozvodu po dohode manzelov

Dobry den dali by sa rozdelit dlhy a bsm bez rozvodu po dohode manzelov.napr byt a hypoteka na…

Mária, 15. 6. 2017, 2254x zobrazenie

Súdne pojednávanie BSM - poplatok

Som v situácii , kde nedostávam žiadne financie - som na dlhodobej PN - / čiže ani z PN/ a …

Zlatica, 20. 3. 2017, 2420x zobrazenie

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2310x zobrazenie