Vyzivne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vyzivne

dobry den chcem sa opytat minuly rok sme maly sud o vyzivne kde mi bol dlznu sumu ...rozusok bol do roka zaplatit co mam do konca jula...no on sa odvolal a sud bol v semtebri.no bolo povedane ze to musi zaplatit....ktory je pravoplatny rozsudok??kedy bude sud??lebo noc mi nezaplatil dakujem

Lenka, 5. 7. 2018, 914x zobrazenie

Dedičstvo- kto dedí po kom?

Dobrý deň, potrebovala by som poradit v dedičskej záležitosti. Po smrti otca sme dedili traja…

Darovanie nehnuteľnosti vs. predaj nehnuteľnosti

Dobrý deň. Darovala som dcérke dom v juni 2016 Darov.zmluvou & 628 a nasl.Obč.z.Je na liste…

Sprenevera

Dobrý deň, pracovala som v herni kde som spreneverila 25000 euro. Keďže ide o takú vysokú sumu, je…

neplatenie výživného v plnej výške a včas

Dobrý deň, môj dotaz sa týka prečinu zan. pov. výživy podľa § 207 TZ, ktorého sa dopustí ten, kto…

Vecné bremeno na prechod a prejazd

Dobrý deň, ideme stavať na pozemku, ku ktorému vedie komunikácia, ktorá je však vo vlastníctve…

Adriana, 15. 3. 2017, 2464x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý Deň. Moja matka zdedila po zosnulom bratovi exekúciu na svoj majetok za to že robil ručitela…