výpoveď dohodou

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
výpoveď dohodou

Dobrý deň Chcela by som Vás požaidať o radu vo veci výpoveď dohodou. Čo v prípade ak sa nájdem prácu skor ako mi uplinie výpovedná doba dohodou ? Napr.ukončenie pracovného pomeru dohodou bude ku 31.12.2018 a ja si najdem prácu s nástupom 01.10.2018 Ďakujem za radu S pozdravom

Petra, 24. 7. 2018, 904x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Može manželka po rozvode ustanoviť sama styk s dieťaťom?

Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, že ak manželka ostane pred,či po rozvode ako bezdomovec, aj má…

navrat do prace po rodičovskej dovolenke

Dobrý deň,som zamestnaná na dobu neurčitú,počas ktorej som už druhý krát za sebou najprv na…

Tímea, 18. 10. 2017, 2210x zobrazenie

Dosiahnutie styku s dcérkou

Dobrý deň. Bývalá priateľka mi prestala dávať dcérku. Nie som písaný v rodnom liste, keďže v čase…

Som študentka VŠ -sú mi rodičia poviní platiť internát?

Dobrý deň, som študentkou prvého ročníka na UVLF v Košiciach. Odišla som na internát, lebo to bolo…

Od kedy možem platiť znížené výživné

Dobrý deň, manželovi bolo znížené výživné rozhodnutím okresného súdu, kde bolo ale vo výroku…

Zverenie do osobnej starostlivosti matky

Dobrý deň, poprosím Vás chcem sa informovať ako sa postupuje v prípade s určením priezviska dieťaťa…