Výpoved

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoved

Zamestnavatel mi poslal vypoved 30.04.2020 ale vo vypovedi sa pise ze pracovný pomer skoncil dna 21.02.2020 ako mam pokracovat a kedy je vlastne platna ta vypoved.Dakujem

Dalibor, 29. 4. 2020, 559x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Je potrebná predmanželská zmluva?

Dobrý deň, chcela by som sa informovať o potrebe uzatvorenia predmanželskej zmluvy. Vlastním byt,…

Rodičovský únos

Dobrý deň, s manželkou už nejaký čas nenažívame, ja som v Bratislave (mám tu trvalý pobyt) a ona s…

Svatba a dlh - na aký spoločný majetok môže siahnuť exekútor?

Dobrý deň, s priateľom sa chceme zosobášiť, no ja mám exekúciu .Priateľ má dom a auto. Po svatbe…

Platenie výživného plnoletej dcére

Dobrý večer. Moja dcéra má 20 rokov a posledný rok strednej školy (externe) býva s priateľom v…

Fuska a vratenie zalohy

Dobry den mam taku otazocku asi pred 2tyzdnami moj partner zacal pracovat na fusku u mladej rodinky…

Henrieta, 23. 10. 2018, 1668x zobrazenie

Može manželka po rozvode ustanoviť sama styk s dieťaťom?

Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, že ak manželka ostane pred,či po rozvode ako bezdomovec, aj má…