vypoved

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vypoved

vnuk si našiel nové zamestnanie chce okamžitú výpoveď ako postupovať?

Maria, 31. 7. 2018, 882x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Ako docieliť aby dieťa bolo v mojej starostlivosti?

Dobrý deň prajem, ja by som sa chcela spýtať, v prípade starostlivosti o dieťa, ak muž a žena…

Zrušenie vyživovacej povinnosti na plnoleté dieta

Dobrý deň obraciam sa s prosbou o radu. Pred pár dňami som dostala list zo súdu otec podal o…

Svatba a dlh - na aký spoločný majetok môže siahnuť exekútor?

Dobrý deň, s priateľom sa chceme zosobášiť, no ja mám exekúciu .Priateľ má dom a auto. Po svatbe…

Ukončenie pracovnej zmluvy

Dobrý deň. Som zamestnancom nemenovanej firmy od 27.1.2015. Pracovná zmluva bola uzatvorená na dobu…

Štefan, 27. 1. 2017, 2421x zobrazenie

Dovolenka s druhým rodičom

Dobrý deň prajem. Prosím o pomoc a radu ako máme postupovať, ak otec svoju 6 ročnú dcéru chce vziať…

Exmanželka mi zabraňuje v styku s dcérou

 S exmanželkou sme rozvedení od februára. Súdom bola určená dcárka jej, pričom po vzájomnej…