vypoved

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vypoved

dobry vecer chcela by som sa informovat dala som vppoved zamestnavatelovi dna 8.9.2017 zo zdravotnych dovodov,veduca mi vypoved podpisala a poslala spolocnosti ty po 7dnoch mi napisali ze mam dolozit potvrdenie od lekara.tak chcem vediet plati mi ta vypoved?dakujem

Eva, 18. 9. 2017, 1077x zobrazenie

Rozdelenie domu po rozvode

Dobrý deň. Chcela by som vedieť ako to je s rozdelením majetku po rozvodovom konaní. Ide o dom,…

Zrušenie darovacej zmluvy . možu ma prinútiť vrátiť dar?

Dobrý deň, môj strýko mi ako neteri daroval (darovacou zmluvou) u notárky, časť nehnuteľnosti…

Ako sa mám domocť nevyplatenej mzdy?

Mám 17 rokov. Mesiac som brigádovala ako čašníčka v bare a nechcú mi vyplatiť celú mzdu a ešte mi…

Prevod bytu

Dobrý deň,obraciam sa na Vás s veľkou prosbou,pred približne tromi rokmi mi sestra kúpila byt,na…

Uvedenie v omyl RK pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobry den, Kupila som byt cez realitnu kancelariu a teraz prichadzam na to, ze som asi bola…

Darovacia zmluva

Dobrý deň,chcela by som vedieť či je darovacia zmluva platná na rodinný dom ktorý je zapísaný v…