vyporiadanie BSM

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
vyporiadanie BSM

Dobry den.Byvaly manzel nadobudene vyporiadanim byt a prevezme hypoteku ktora je na nom 30000e.Byt sme nadobudli spolocne pocas manzelstva.Mam pravo na vyplatenie podielu z bytu?Ak ano v akej vyske?Dakujem za odpoved.

Magdalena, 17. 7. 2017, 969x zobrazenie

BSM

Dobry den.Som rozvedený .Byvalá žena dala vysporiadanie oBSM na sud.Počas manželstva sme nadobudli…

Ivan, 4. 4. 2017, 2679x zobrazenie

Ručiteľ a premlčacia doba

Dobry den..Prosim vas pekne o radu.. V roku 2003 som podpisal zmluvu o uvere ako rucitel.Dotycny…

zalozne pravo banky a exekucia

Dobrý deň poprosím o radu ak na nehnuteľnosť má záložné právo banka hypotekárny úver môže exekútor…

Adriana, 27. 1. 2017, 2703x zobrazenie

odhlásenie vozidla z evidencie

Predal som auto pánovy ktorý mal na ponáhlo cez víkend. Dohodli sme sa že mu auto nechám na…

Rastislav, 23. 5. 2017, 1890x zobrazenie

Škodová udalosť - ako mám postupovať, keď som bola účastníčkou dopravnej nehody?

Dobrý deň! Chcem sa opýtať, ako mám postupovať, keď som bola účastníčka dopravnej nehody. Z…

Zákaz priblíženia

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, od malička mám problémy s otcom. Je v tom aj alkohol, aj…