Vymahanie poistného po 6 rokoch

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vymahanie poistného po 6 rokoch

Po 6 rokoch poistovna zistila, že som im nezaplatil doplatok poistného vo výške 37€, podstúpili to vymahačskej firme ktorá mi po 6 rokoch posielala upomienku na 81 € na adresu kde už 6 rokov nebývam.Pritom v poisťovni mám poistene aj iné vozidlo, čiže moju správnu adresu majú ! Ako mám postupovať ?

Marek, 21. 6. 2018, 857x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Osobny bankrot

Chem vyhlasit osobny bankrot .Bol som v CPP v SK vraj nemozem lebo som len vo vymahani .Memozem sa…

Michal, 19. 9. 2017, 1997x zobrazenie

Ako postupovať pri vymáhaní pohľadávky?

Prosím o radu.V roku 2014 som bývalému priateľovi požičala postupne 200€. O všetkom mám…

Lucia, 28. 4. 2017, 2354x zobrazenie

Musí ma exekútor upovedomiť o začatí exekúcie?

Dobrý večer. Dnes ku mne prišiel exekútor s pohľadávkou z pred 5 rokou. Lenže počas celého obdobia…

Katarína, 27. 1. 2017, 2726x zobrazenie

Ako riešiť exekúcie keď som bez TPP

Dobrý deň, ako mám postupovať - mam exekúcie a som momentálne bez tpp.

Bohumila, 19. 4. 2017, 2333x zobrazenie

Poštová banka - požička

Dobry deň.pred pár rokmi sme si s mužom vzali požičku 1600 eur.platime po 50 eur a dnes nam bolo…

Andrea, 10. 2. 2017, 2733x zobrazenie

Žaloba na jednatele společnosti?

Dobrý den,mám dotaz, přes Slovenský inter. obchod sem pořídila nábytek, který byl uhrazen a nebyl…

Lucie, 9. 2. 2017, 2584x zobrazenie