Vymáhanie pohľadávky

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vymáhanie pohľadávky

Dobrý deň manžel požiadal paušál s Orange bolo mu povedané že tam má dlh z roku 2005. Manžel všetky svoje pohľadávky uhradil. nikdy mu neprišla exekúcia..písala som im odpísali mi že to má uhradiť plus úroky a nejaký poplatok... keďže prešlo 13rokov nemá už doklad o uhrade...nevieme čo robiť ďakujem

Štefánia, 27. 8. 2018, 987x zobrazenie

Syn môjho brata

Dobrý Deň! Tak že môj 35 ročný brat má 15 ročného syna ktorý je podľa riaditeľky školy a kolíznej…

Patrícia, 22. 3. 2017, 2546x zobrazenie

Nezaplatenie energii mojich rodičov

Mám problém a neviem čo mám robiť. Zo súdu mi prišiel rozsudok, že mám spolu s rodičmi zaplatiť …

Prenájom pôdy a vysporiadanie BSM po 20 rokoch?

Dobrý deň. Pred štyrmi rokmi som prenajal pôdu súkromnej firme OMEGA 3 a teraz som sa dozvedel, že…

udelenie doživotného prava na bývanie

žijem s partnerom už 8 rokov, neni sme zobratí, bývame v našom dome, kde som majitelkou polovice…

Viera, 23. 10. 2017, 2816x zobrazenie

Zmluvná pokuta a zrušenie internetových služieb

Dobrý deň, rada by som sa poradila vo veci zrušenia elektronických služieb, jedná sa o optický…

Je pečiatka zamestnávateľa povinná pri prijatí výpovedi zamestnanca?

Dobrý deň prajem. Rada by som vás poprosila o radu.Ukončila som pracovný vzťah v skúšobnej dobe…