Vycestovanie s dietatom do zahranicia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vycestovanie s dietatom do zahranicia

Dobry den Chcela by som vediet za akych okolnosti by som mohla vycestovat za pracou s dietatom aj napriek tomu, ze expartner s vycestovanim nesuhlasi. Dcera ma 12 rokov a zije so mnou, otca navstevuje len sporadicky. Dakuje.

Katarina, 16. 1. 2019, 835x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Financny

Dobrý deň chcela by som sa opýtať.som rozvedená matka mám postihnuté dieťa na ktoré som dostala…

Zofia, 3. 3. 2017, 2340x zobrazenie

zakaz styku s otcom

Dobry den, mam problem ohladom byvaleho partnera.Cakame na pojednavanie ohladom zverenia do osobnej…

Zuzana, 7. 7. 2017, 2427x zobrazenie

pridelenie dieťaťa po rozvode otcovi

Moja krstná sa rozvádza,chcem sa spýťať aká je šanca že pridelia maloletú 13 ročnú sesternicu do…

Jana, 15. 8. 2017, 2617x zobrazenie

Rozvod manželstva uzavretého v ČR

Dobrý deň, chcem sa rozviesť s manželkou pre jej neveru. Ona je ale Češka a i svadbu sme mali na…

Ján, 27. 2. 2017, 2526x zobrazenie

Vysporiadanie bsm

S manzelkou som pred rozvodom podpisal zmluvu o buducej zmluve na rozdelenie bsm kde jej pripadne…

Marek, 24. 5. 2017, 2369x zobrazenie

Výživné

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať. Môj priateľ je vdovec, stará sa o 12ročnú dcéru,platí hypotéku,…

Monika, 28. 4. 2017, 2350x zobrazenie