Vybavovanie potvrdenia o statnom obcianstve a pasu 17 rocneho/splnomocnenie porucnika

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vybavovanie potvrdenia o statnom obcianstve a pasu 17 rocneho/splnomocnenie porucnika

Synovi skoncila platnost pasu v UK a potrebujeme ho vybavit na SVK. Mozem splnomocnit Babku lebo priatela na moje zastupovanie pri tychto ukonoch splnomocnenim notarsky overenym podpisom UK notarom? Ake splnomocnenie by som ktomu potrebovala napisat? Niesom rozvedena len ako rodina zijeme v UK.

Martina, 19. 7. 2018, 908x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Zapretie otcovstva - nemanželský syn

Dobrý deň, počas trvania manželstva sa mi narodil nemanželský syn. S manželom sme v rozvodovom…

Klaudia, 20. 2. 2017, 2490x zobrazenie

Bsm

Je možné mimosúdne zrušiť BSM počas manželstva, keď sa manželia dohodnú a rozdelia sami a potom by…

Lubos, 12. 6. 2017, 2561x zobrazenie

starostlivost o deti, ockovanie

Dobry den, rad by som Vas poprosil o radu. Manzelka pocas tehotenstva odmietala vsetky vysetrenia…

Michal, 22. 5. 2017, 2051x zobrazenie

Do kedy platí vyživovacia povinnosť rodiča?

Dobrý deň, mám nárok na to, aby otec platil mi výživné, s otcom nežijem vzhľadom na jeho agresívne…

Andrea, 20. 6. 2017, 2682x zobrazenie

Výživné na maloleté dieťa - z čoho sa vypočíta?

Dobrý deň,mám taký problém, že sa chystám rozvádzať s manželom.Máme spolu maloletú dcéru , ktorá…

Katarína, 26. 1. 2017, 2507x zobrazenie

rozvod

Dobrý deň rada by som vedela ako postupovať pri rozvode áno viem napísať na súd poslať 3 kopie toto…

Michaela, 27. 1. 2017, 2524x zobrazenie