Uver

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Uver

Mala som pozicku od spolocnosti portsystem .pozicala som si 360e dostala som 280 e ale zaplatit mam 364e .zistila som ze niesu registovany v narodnej banke slovenskej uzernicke uroky ako prosim postupovat

Maria eliasova, 6. 6. 2018, 970x zobrazenie

Možem požiadať o zrušenie osobného bankrotu?

Dobrý deň, Požiadal som o vyhlásenie osobného bankrotu, ktorý bol i spustený. Konkurzný správca…

Dostala som okamžitú výpoveď bez predchádzajúceho varovania, je taká výpoveď platná?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, na živnost som vykonávala opatrovateľské služby pre denné centrum. V…

Platobný rozkaz

Môže sa zaloba alebo platobný rozkaz stiahnuť ak veriteľ a dlžník sa dohodnú na splátkach aj keď…

Napadnutie dražby a znaleckého posudku

Aká je lehota na na podanie námietky na pozastavenie dražby a znaleckého posudku?

Ak udelím niekomu súhlas na trvalý pobyt v mojej nehnuteľnosti, má dotčný k nehnuteľnosti nejaké práva?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či vyplývajú nejaké práva k mojej nehnuteľnosti, keď bývam so svojím…

Spaťvzatie žaloby

Dobrý den. Potreboval by som radu ,či je možné tkz.spaťvzatie žaloby jedným, v pripade ked sme…