Ukončenie PP

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Ukončenie PP

Dobrý deň, mohli by ste mi prosím poradiť. Ak zamestnanec dostane výpveď podľa § 60 bez ďalšieho uvedenia odseku alebo písmena, znamená to ukončenie TPP iba dohodu, nie z organizačných dôvodov? Alebo ako sa to dá chápať? Ďakujem za Vašu pomoc. S pozdravom Mesarošová Erika

Erika, 7. 8. 2017, 1091x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Výživné - dokedy mám platiť výživné na plnoleté dieťa

Od minulého roka platím na dcéru výživné 170 eur určené súdom, má 20 rokov, musím ďalej na ńu…

Moze si priatel exmanzelky adoptovat moje deti?

Dobry den Som rozvedeny 8rokov s exmanzelkou, podla mna mame dobry vztah, kazdy z nas zije v…

Rozbijanie manzelstva - ako sa branit

Dobry den, chcem sa opytat na nasledovny problem: moj svokor mi rozbija manzelstvo a rodinu.…

Môžu ma rodičia bez môjho vedomia vydediť?

Dobrý večer, nedávno sme mali s mamou výmenu názorov a ona mi zrazu povedala, že ma vydedili. Len…

Može manželka po rozvode ustanoviť sama styk s dieťaťom?

Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, že ak manželka ostane pred,či po rozvode ako bezdomovec, aj má…

Ukončenie pracovnej zmluvy

Dobrý deň. Som zamestnancom nemenovanej firmy od 27.1.2015. Pracovná zmluva bola uzatvorená na dobu…

Štefan, 27. 1. 2017, 2418x zobrazenie