trestne pravo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
trestne pravo

Dobry den, obraciam sa na Vas s prosbou o pomoc. V zmysle par. 31 zakona o prokurature podnetom nie je oznamenie o podozreni so spach.trestneho cinu. Znamena to potom v praxi to, ze trest.oznamenie podane na prokuraturu postupi prokurator policii a podnet vybavuje prokurator?. Dakujem pekne

Vladimir, 8. 8. 2018, 875x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Trestní právo

Sťažnosť proti uzneseniu

Dobrý deň brat mal po 2/2 pp na podnet riaditeľa väznice 29.4 sud. Okres ho pustil no prokurátorka…

Miroslava, 15. 6. 2019, 1654x zobrazenie

Vazba odsúdeného

Može byť trestne stíhaný a odsúdený nepodmienečne za krádež v hodnote 2€ na 6mesiacov? Kedy má…

Jana, 1. 2. 2018, 2221x zobrazenie

Odsúdenie a povinnosť platiť výživné

Odsúdili ma na 12 mesiacov za neplatenie výživného. Šéf mi chce dlžnú sumu vyplatiť. Mám sa odvolať…

Stanislav, 22. 11. 2017, 2456x zobrazenie

Zastavenie trestného stíhania

čo to v praxi znamená? Ak sa zastaví trestné stíhanie vyšetrovatelom môže sa obnoviť po nejakom…

Trestný čin

Dobry den chcem vas poprosit o radu chcem sa vas opytat ci je mozne za dva zlociny pragraf 221odsek…

Viera, 7. 2. 2017, 2480x zobrazenie

Podmienečné prepustenie

Dobrý deň, moj priatel dostal nepodmienečný trest odnatia slobody za nebezpečné vyhrážanie vo…

Kristína, 25. 7. 2017, 2179x zobrazenie