Tresny rozkaz

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Tresny rozkaz

A byvala partnerka mu dala zverit syna do vychovy lebo ho nezvlada a nechce ho ona najprv dala tresne oznamenie a potom sa zdava dietata a dvojcky ma a nezamestnanyc bol da sa to ist riesit s prokuratorom na odklad ked povie aka je situacia lebo teraz zacal robit a 2 deti dvojcky ma

Monika, 6. 2. 2019, 847x zobrazenie

Nepreplatenie nadčasov

Dobrý deň, 2,5roka som robil v nemeckej prac. agentúre ako vodič LKW s prac. zmluvou na 8hod…

Skrátenie pracovného času

Dobrý deň chcela by som sa spýtať, pracujem v tri zmeny momentálne sa mi končí materská dovolenka.…

Ručiteľ a premlčacia doba

Dobry den..Prosim vas pekne o radu.. V roku 2003 som podpisal zmluvu o uvere ako rucitel.Dotycny…

Ako zabezpečiť aby moj majetok dedili iba moje deti?

Dobrý deň, potrebovala by som sa Vás opýtať nasledovné: akým právnym krokom môžem ošetriť to , aby…

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…

Ako postupovať pri vymáhaní dlhu zdravotnou poisťovňou o ktorom som presvedčení že bol splatený ?

Dobrý deň posledný rok ma sociálna poisťovňa terorizuje cez spoločnosti ktoré by odomňa mali…

Filip, 9. 2. 2017, 2070x zobrazenie