Termín skončenia skušobnej pracovnej doby (3 mesačnej skušobnej doby)

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Termín skončenia skušobnej pracovnej doby (3 mesačnej skušobnej doby)

Dobrý deň, prosím chcem sa informovať. Nastúpil som do firmy 11. Júna. Predpokladám, že podľa zákona skušobná doba končí 11. Septembra. V práci mi však tvrdia, že končí posledným septembrovým dňom. V zmluve pri tom je dohodnúta 3mesačná skušobná doba. Ako to je ? Dakujem za odpoved

Michal, 20. 9. 2018, 860x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Finančné vysporiadanie v manželstve, ktoré nefunguje z dôvodu nevery manžela, ak manželia ostanú v spoločnej domácnosti.

Som 13 rokov vydatá a manžel má 9 rokov priateľku. Prestal so mnou intímne žiť, komunikovať,…

Od kedy možem platiť znížené výživné

Dobrý deň, manželovi bolo znížené výživné rozhodnutím okresného súdu, kde bolo ale vo výroku…

Moze si priatel exmanzelky adoptovat moje deti?

Dobry den Som rozvedeny 8rokov s exmanzelkou, podla mna mame dobry vztah, kazdy z nas zije v…

Určenie výživného

Dobrý deň, chcem sa informovať ohľadne prípadu mojej priateľky, ktorá má takýto problém: Mala…

Zrušenie vyživovacej povinnosti na plnoleté dieta

Dobrý deň obraciam sa s prosbou o radu. Pred pár dňami som dostala list zo súdu otec podal o…

Dedičstvo

2,5 roka som sa starala o otca,nasťahovala som sa k nemu do bytu(po maminej smrti sme zdedili byt v…