Skrátenie pracovného úväzku

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Skrátenie pracovného úväzku

Učím 30 rokov, mám zmluvu na dobu neurčitú. Prosím o odpovede na otázky: 1. Môže mi riaditeľ aj napriek môjmu nesúhlasu skrátiť úväzok? Ak áno, na základe akého zákona a kedy tak môže urobiť? 2. Ako sa viem v tejto situácii brániť ?

Nona, 13. 3. 2018, 1057x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Doplatok výživného

Prosím Vás,ex manžel mi má doplatit na deti výživné čo neplatil pol roka. Je zivnosntik,ale…

Otec na mňa neplatí riadne výživné, iba časť. Ja som nezamestnaná.

Mám 21 rokov, žijem s maminou, ktorá je s otcom rozvedená. Súd mu určil výživné, ale s tým, že mu…

Výživné po rozvode

Dobrý deň. Prosím o radu. V novembri minulého roka padlo na súde rozhodnutie o tom, že mi má…

Výživné - dokedy mám platiť výživné na plnoleté dieťa

Od minulého roka platím na dcéru výživné 170 eur určené súdom, má 20 rokov, musím ďalej na ńu…

Termín vyplatenia odstupného

Dobrý deň, Rád by som sa poradil ohľadom vzniknutej situácie s bývalím zamestnávateľom. Rozviazal…

Radoslav, 31. 3. 2017, 2441x zobrazenie

Alimenty

Nemám nárok na náhradné výživné, pretože mám dieťa s iným. Ako postupovať, aby exmanžel začal…