Rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rozvod

Dobrý de, chcela by som sa opýtať ako postupovať. Chcem podať návrh na rozvod ale manžel mi odmieta vydať sobášny list . Nežijeme v spoločnej domácnosti . Dakujem .

Katarína, 4. 1. 2021, 407x zobrazenie

Vysťahovanie z bytu

Bývam v podnájme 5 mesiacov a menil som zamestnanie a nemohol som v ten istý deň zaplatiť nájomné a…

Osobný bankrot

Dobrý deň. Za nepoctivý zámer sa považuje aj zatajene majetku. Na majetok nepatrnej hodnoty sa…

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…

Predaj zdedeného bytu

Dobrý deň, mám otázku týkajucu sa predaja bytu. S bratom sme zdedili byt a chceme ho predať,…

Darovanie nehnuteľnosti vs. predaj nehnuteľnosti

Dobrý deň. Darovala som dcérke dom v juni 2016 Darov.zmluvou & 628 a nasl.Obč.z.Je na liste…

Trakanska17\14

Dobry deň Pracovala som v roku 2007-2009 v spolcnosti C &K Group - finacna spolocnost kde sme…

Silvia, 7. 3. 2017, 2299x zobrazenie