rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
rozvod

dobry den zijem niekolko rokov v anglicku mam dve deti a s manzzelon ktory je z emiratov sa chceme rozviest a on uz poziadal o rozvod a o par dni mi pridu papiere ale ja nemam ziadne peniaze a nemam kao zaplatit pravnika mozm dostat neakeo zadarmo

Dana, 8. 8. 2017, 1110x zobrazenie

Može byť byt ktorý je v OV a je na ňom hypo daný do dražby koli dlhu byt. družstvu?

Dobrý deň. Mám byt v osobnom vlastníctve. Na bytovom družstve mi ale vznikol dlh čiastočne mojou…

Možem za sestru podať návrh na zvýšenie výživného

Prajem pekný deň, mám 27 rokov a môj problém je taký, že kúpil som si dom aby sme mali celá rodina…

Chcem do 14 dní vrátiť zakúpený tovar ale nechcú mi vrátiť plnú sumu

Chcem sa opýtať, kúpila som si robot link a som ho vyskúšala a podľa zákona vrátila do 14 dní.…

neplatenie výživného v plnej výške a včas

Dobrý deň, môj dotaz sa týka prečinu zan. pov. výživy podľa § 207 TZ, ktorého sa dopustí ten, kto…

Kúpa pozemku

Rodičia 50 rokov používajú pozemok vzadu za domom na konci zahrady,oploteny, teraz došlo k…

Katarína, 14. 9. 2017, 2254x zobrazenie

Žijem v zahraničí a VŠZP chce po nás platby

OD ROKU 2002 SME TRVALO ZIJUCI V SPANIELSKU .ATERAZ PO 15 ROKOCH ODO MNA MANZELKY A DETI ZIADA…