Rodinné vzťahy

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rodinné vzťahy

Dcerin manžel fajčí marihuanu, je k nej agresívny , svokrovci ju posielajú aby odišla od neho ale bez detí ,oni sú podnikatelia preto podplatili políciu aby sa nič nezaznamenalo , vyhrážajú sa jej a chcú ju dať na psychiatriu, ale s tým že svoje detí už nikdy neuvidí a ona bude zatvorená v ústave.

Anna, 4. 10. 2017, 1062x zobrazenie

Darovacia zmluva + návrh na vklad

Dobrý deň, ak je v darovacej zmluve uvedené, že darca splnomocňuje obdarovaného na podanie návrhu…

Pozicanie penazi

Pozicali sme peniaze osobe pred par rokmi, podpisane to bolo pred notarom (5000 eur). Dotycna…

Janka, 12. 6. 2017, 2416x zobrazenie

konkurenčná doložka

Je zákonné aby zamestnávatľ nútil svojho zamestnanca podpisat konkurenčnú doložku po roku trvania…

Lucia, 27. 9. 2017, 2301x zobrazenie

Užívateľský nárok na dom ?

Dobrý deň. S manželom sme uzavreli manželstvo pred dvoma rokmi ja som mala postavený dom / na liste…

Predaj nehnuteľnosti za 1 euro bez odhadu?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné predať nehnuteľnosť manželovi za 1euro. Keď som…

Darovanie bytu

Pred 5. rokmi mi moja sestra darovala byt po našich zosnulých rodičoch. Teraz chce darovaciu…