Rodinne pravo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rodinne pravo

Dobry den ak som s ex bola na urade spisat zapisnicu o nenqrodenom dietati v januari.. v marci sa vyjadril ze neveri ze dieta je jeho a chce aby to urcil sud. Tak som ten papier nepredlozila v porodnici.. mozem podat na sud o urcenie otcovstva aj ked ta zapisnica bola spisana ? Budem sankcionovana?

Kristina, 3. 8. 2018, 871x zobrazenie

Stavebné úpravy v byte - potrebujem súhlas susedov?

Potrebujem súhlas susedov na prestavbu dvoch bytov v paneláku? Mám záujem na spojení dvoch bytov…

Vyvesenie osobných údajov na nástenke

Bývam v bytovom dome a som jeho vlastníčkou. Bývalý manžel mi nechal dlhy a jeden úver som si brala…

Bojim sa ist pozrem maminku,ale chcem ju vidiet,čo mam robit.

Dobry den,mam problem so švagrom byva s mojou maminkou,ked ju pridem pozret tak ma uraža,dava mi…

Iveta, 17. 7. 2017, 2205x zobrazenie

Kúpa domu z HU

Dobrý deň. Kupujeme dom. V deň podpisu kúpnej zmluvy sme zaplatili časť kúpnej ceny, podali návrh…

Katarina, 9. 5. 2017, 2365x zobrazenie

Vypovedanie zmluvy z prenajmu garaze

Chcela by som poradit k 30.6.2019 mam vypoved z prenajmu garaze z porusovania podmienok.garaz je z…

Eva, 4. 6. 2019, 1742x zobrazenie

Ako dlho sa môže vymáhať premlčaný dlh + ochrana osob. údajov

Premlčaný dlh z (ne) povoleného prečerpania účtu. Chcem sa opýtať, koľko vymáhacích spoločností si…