Rada

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rada

Dobry den,chcel by som sa opytat,mam svokru ktora sa stara uplne do vsetkeho,do uctou,do vychovy syna ,a ponizuje manzelku co ju psychicky nici, popritom je to vzorna matka,neustale ju uraza a ponizuje,bez opytania si zobraly kluce od byty a vela krat chodia bez ozvania co nam narusa sukromie

Ivan, 17. 4. 2019, 756x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Výživné na maloleté deti

Dobrý deň,prosim o radu,exmanžel mi odmieta zaplatiť výživné na dieťa stanovene súdom v plnej výške…

Lenka, 13. 11. 2017, 2397x zobrazenie

Rozdelenie bsm a dlhou bez rozvodu po dohode manzelov

Dobry den dali by sa rozdelit dlhy a bsm bez rozvodu po dohode manzelov.napr byt a hypoteka na…

Mária, 15. 6. 2017, 2254x zobrazenie

Otcove dlhy

Dobrý deň, som študent vysokej školy(3. rok), rodičia sú rozvedení od mojich troch rokov. Môj otec…

Lukáš, 21. 4. 2017, 2372x zobrazenie

Zrušenie trvalého pobytu exmanžela

Moja známa obýva byt, ktorý bol po rozvode s exmanželom prevedený darovacou zmluvou na ich dve…

Dušan, 20. 2. 2017, 3314x zobrazenie

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2310x zobrazenie

Ako postupovať pro rozšírení BSM?

Dobrý deň, manželka získala už počas trvania nášho manželstva dom s pozemkom v ktorom žijeme a to…