Prosim o radu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Prosim o radu

Prosím vás chcem sa opytat ak mám určené zrážky zo mzdy a mám nárok na 2xzivotne minimum mozu mi siahnut aj nato? Lebo vysvetľovala som svoju situaciu ale istá spolocnost mi zobrala teraz aj životné minimum.bez toho aby ma kontaktovali viete mi poradiť čo mám robit lebo ostala som bez koruny.Dakujem

Erika, 15. 8. 2017, 1111x zobrazenie

Plati sa daň?

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, 1) kupujeme respektíve meníme nehnuteľnosti menší za väčší.…

Pozemok

Dobrý den, potreboval by som poradiť s jednou vecou. Chcem kúpiť pozemok, ktorý ma viacero…

Vrátenie nehnuteľnosti

Dobrý deň, po smrti otca, pri dedičskom konaní, sa matka rozhodla prepísať nehnuteľnosť -byt na obe…

Je nárok na dedenie?

Snúbenica sa prednedávnom 5mesiacov rozviedla, dcérku jej samozrejme sud pridelil a stretávanie s…

Úhrada za uživanie bytu po rozvode

Želám dobrý deň. Mám 67 r. a som dôchodca.Chcel by som Vás poprosiť o pomoc alebo radu. Som 8 r.…

Darovanie nehnutelnosti

Pred tromi rokmi rodicia darovali dom mne a bratovi. teraz brat chce darovat svoju ciastku mne,…

Marek, 1. 3. 2019, 1983x zobrazenie