Promlčení dluhu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Promlčení dluhu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s promlčením dluhu u sociální pojišťovny. Dluh už je 10 let starý. Začala jsem se o to teď zajímat a na pojišťovně mě sdělili, že byly promlčeny pouze penále. Na internetu jsem však četla, že po 10 letech mám nárok na promlčení celého dluhu. Je to tak?

Lucie, 31. 10. 2018, 860x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Exekuce, Insolvence

Osobný bankrot

Rád by som sa spýtal ohľadom osobného bankrotu, čo sa týka poplatku 500e. Nemám našetrené peniaze,…

Robert, 21. 4. 2017, 2589x zobrazenie

Ako zastaviť exekúciu?

Dobrý deň. Môj otec si yobral úver od spoločnosti Pohotovost pri strate zamestnania nebol schopný…

Mária, 9. 5. 2017, 2877x zobrazenie

Nahromadili sa mi dlhy, ako sa ich zbavím?

Dobrý deň, prosím Vás o radu ohľadom mojich dlhov. Nahromadili sa mi dlhy od roku 2010 za…

Martin, 19. 4. 2017, 2433x zobrazenie

Budem oslobodená od súdneho poplatku?

Mám exekučný titul, ktorý mi priznáva náhradu škody, ktorá mi vznikla ublížením na zdraví. Chcem…

Eva, 27. 2. 2017, 2138x zobrazenie

Vymáhanie výživného

Dobrý deň, veľmi by som potrebovala vašu radu. Potrebovala by som vedieť či uspejem u exekútora v…

Lenka, 22. 3. 2017, 2277x zobrazenie

rucenie bytom - exekucia

Dobry den, ako mam prosim vas postupovat v pripade, ze som rucil znamemu bytom, on nesplacal a ja…

Juro, 18. 5. 2017, 2058x zobrazenie