Pristupova cesta vo vlastnictve 50 na 50 so susedom a mnou.

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pristupova cesta vo vlastnictve 50 na 50 so susedom a mnou.

Sused si v jednom useku pozmenil pred rokmi pristupovu cestu. z kazdej strany parkuje auta,postavil studnu. Odmieta ju uvolnit tak ako je zakreslena v mapach, Teraz sa tam musim s autom vytacat Ako je mozne postupovat aby cesta sedela s tym ako je zakreslena v planoch. Dakujem

Jozef, 25. 4. 2019, 692x zobrazenie

Výbrer hotovosti z účtu po smrti rodiča

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o radu, ohľadom výberu hotovosti z účtu našej náhle…

Výsluch maloletého

Dobrý deň, môjho syna v zime zrazil inštruktor na lyžiach, čím mu spôsobil ťažké zranenie. Podala…

Vymáhanie dohody

Uzavrel som s vlastným bratom Dohodu o odstúpení 5 novinových stánkov za mesačnú odplatu 660€…

Aký sposob prepisu domu je najlepší pre ochranu pred exekúciou?

Som vydatá a manžel má nevyriešené exekúcie. Chceme prepísať dom z rodičov na mňa tak, aby…

Nárok na invalidný dôchodok

Dobrý deň, chcela by som pomôcť s vecou, ktorá sa týka mojej tety. Pracovala ako opatrovateľka v…

Odhlásenie z trvalého pobytu

Dobrý deň. Moja dcéra už s nami nebýva dva a pol roka. Býva v podnájme s priateľom. Má dlžoby vo…