Prestup z 8-ročného gymnázia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Prestup z 8-ročného gymnázia

Dobrý deň som žiakom všeobecného 8-ročného gymnázia a chodím do štvrtého ročníka (kvarty = 9. ročník ZŠ). Je možné, aby som od začiatku nasledujúceho školského roka prestúpil na všeobecné 4-ročné gymnázium? Aké podmienky musia byť splnené? Ďakujem

Matej, 7. 2. 2020, 720x zobrazenie

Kúpa RD a vyplatenie

Prajem dobrý deň, chcela by som sa spýtať a informovať na prípad, kedy môj otec, chce odkúpiť…

Vyvesenie osobných údajov na nástenke

Bývam v bytovom dome a som jeho vlastníčkou. Bývalý manžel mi nechal dlhy a jeden úver som si brala…

Pozemok

Dobrý den, potreboval by som poradiť s jednou vecou. Chcem kúpiť pozemok, ktorý ma viacero…

Možu mať dlhy manžela dopad na moj maejtok nadobudnutý po rozvode?

Dobrý deň. Chcem Vás poprosiť o radu. S mojím manželom sme bývali spoločne v byte,ktorý sme nemali…

Upovedomenie o podani obžaloby

Dobrý deň.Dňa 19.1.2017 bola na mňa podaná obžaloba podľa § 234 ods 1 Trestného poriadku za prečin…

Oto, 30. 1. 2017, 2608x zobrazenie

Zmluvná pokuta a zrušenie internetových služieb

Dobrý deň, rada by som sa poradila vo veci zrušenia elektronických služieb, jedná sa o optický…