Preplatok za byt za rok 2016

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Preplatok za byt za rok 2016

Dobrý deň Za rok 2016 mám preplatok na nájomnom byte 391Eur. Toho času som z bytu v Apríli odišla a ešte mu zostalo z predavku 257Eur. Pán majiteľ mi slúbil že mi hned preplatok pošle,ale nestalo sa tak. Neodpovedá ani nedvíha mobil. Prosím Vás o radu ako mám postupovať. Dakujem s pozdravom Hana.

Hana, 31. 7. 2017, 1004x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

potrebujem poradit

Dobry den kupil som auto na splatky od normalneho cloveka ziadna spolocnost ani nic len zmluva…

Jan, 28. 5. 2017, 2440x zobrazenie

Dedičstvo

Som v dôchodkovom veku a žijem v penzióne pre seniorov, čo mám urobiť pre to, aby sa v prípade…

Manželstvo s cudzincom, trvalý pobyt, pohyb po EU

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu. Uzavrela som manželstvo s Albáncom minulý týždeň,v pondelok…

Nikola, 29. 11. 2017, 2329x zobrazenie

Reklama

Dobrý deň, chcel som sa spýtať či je možné vysúdiť obnos peňazí od spoločnosti Playboy, za…

Vrátenie darov nadobudnutých počas manželstva

Dobrý deň, chcem sa spýtať, sme s manželom v rozvodovom konaní a včera mi napísal sms, že sa…

Jana, 22. 1. 2017, 2242x zobrazenie

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3171x zobrazenie