Predaj pozemku

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Predaj pozemku

Dobry den Vlastnim pozemok v centre obce. Po volbach pridiel novy starosta. Dala som inzerat ze ho predam a za niekolko dni dal vyhlasenie ze ho mozem predat za ucelom zriadenia parku v centre obce pricom vsade dookola su rodinne domy. Kto mi kupy podu aby tam vytvoril park? Je nieco mozne take

Beata, 5. 2. 2019, 875x zobrazenie

Dlh za tuv

Dobry den.chcela by som Vas poprosit o radu.moja matka predala minuly rok byt a kupil sa mensi.za…

Dedičstvo

Dobrý deň, Zdedila som po matke dom s tým,že ostatní dediči sa vzdali dedičstva až na jedného,…

Gravidná 14-ročná žiačka

Dobrý deň, som učiteľkou na základnej škole, v mojej triede mám 2 gravidné 14-ročné žiačky, otcami…

Vklad do katastra

Je možné v jednom návrhu na vklad do katastra nehnuteľností previesť majetok viacerých osôb…

Milan, 21. 4. 2017, 2425x zobrazenie

Podvodom vylákané peniaze

Dobrý deň, je možné považovať za podvod, keď som požičal 1 300€ dotyčnej pani, ktorá ma o ne…

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…