Predaj bytu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Predaj bytu

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať .Bývam aj s manželom v byte a v spoločnej domácnosti aj s mojim otcom na koľko ten byt patrí môjmu otcovi.moja otázka znie či mi môže otec predať ten byt aj keď tam ostane bývať..a či majú potom moji súrodenci naň nárok.ďakujem.

Martina, 1. 8. 2017, 997x zobrazenie

Úhrada za uživanie bytu po rozvode

Želám dobrý deň. Mám 67 r. a som dôchodca.Chcel by som Vás poprosiť o pomoc alebo radu. Som 8 r.…

Zmluva S16978465

Zobral som si úver od spoločnosti Finzo, 200 Eur, ktorý som ani nepotreboval .neskôr som bol v…

Ako postupovať pri vymáhaní dlhu zdravotnou poisťovňou o ktorom som presvedčení že bol splatený ?

Dobrý deň posledný rok ma sociálna poisťovňa terorizuje cez spoločnosti ktoré by odomňa mali…

Filip, 9. 2. 2017, 2066x zobrazenie

Nesplácal som požičku od Excredit, teraz chcú 7000eur, ako sa mám brániť?

Dobrý deň, pred 9 rokmi som zobral požičku 30 000sk /1000 e/ od Ex credit , medzi tým som niečo…

Poškodzovanie menovky na poštovej schránke v bytovke.

Sme vlastníci bytu v malom meste, do ktorého sme sa prisťahovali z iného mesta a z iného kraja. Už…

Gabriela, 11. 9. 2017, 2128x zobrazenie

Darovacia zmluva alebo ako čo najvýhodnejšie previesť nehnuteľnosť?

Dobrý deň, som vdova, vlastník nehnuteľnosti. Prosím o radu ako postupovať v prípade prevodu…