Pracovný úraz

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pracovný úraz

Dobrý deň mala som pracovny uraz .Pracujem ako upratovačka v pekárni a pomáhala som vo výrobe vtiahlo mi ruku do stroja mám devastácie ľavej ruky .Zamestnávateľ odmieta zodpovednosť vraj som si to spôsobila sama musím rehabilitovať ako mám postupovať dakujem

Katarina, 28. 8. 2018, 992x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Manko a dohoda o hmotnej zodpovednosti

Počas mojej smeny došlo ku krádeži a teda k manku 100€. Kamerový záznam nemáme (kameru áno). Vedúci…

Monika, 14. 12. 2017, 1986x zobrazenie

Aké sú podmienky na to, aby som mohla niekomu prenechať byt formou darovacej zmluvy?

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, aké sú podmienky na to, aby som mohla niekomu prenechať byt…

Dosiahnutie styku s dcérkou

Dobrý deň. Bývalá priateľka mi prestala dávať dcérku. Nie som písaný v rodnom liste, keďže v čase…

Finančné vysporiadanie v manželstve, ktoré nefunguje z dôvodu nevery manžela, ak manželia ostanú v spoločnej domácnosti.

Som 13 rokov vydatá a manžel má 9 rokov priateľku. Prestal so mnou intímne žiť, komunikovať,…

Dokedy má rodič vyživovaciu povinnosť?

Dobrý deň, chcela by som sa ešte opýtať, či má moj otec voči mne nejakú vyživovaciu povinnosť ešte.…

Výživné - mám nárok od bývalého partnera žiadať výživné zpätne?

Dobrí deň, obraciam sa na Vás o radu, chcem sa spýtať mám nárok žiadať od bývalého partnera spätne…