Praca

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Praca

Pracujem v potravinach.Moze ma zamestnavatel preradit na inu prevadzku,ak mam v zmluve napisane presnu adresu s popisnym cislom a kodom prevadzky? Ak ano,moze ma preradit len docasne alebo nastalo?

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Delenie majetku po prípadnom rozvode

Dobrý deň. Máme problém v manželstve ktoré trva 21 rokov. Máme tri deti už dospelé. S manželkou už…

Zapísať partnera ako spoluvlastníka bytu ktorý som si sama kúpila na úver?

Dobrý večer. Pred dvoma rokmi som si vzala úver a kúpila som si byt. Teraz sa idem vydávať a…

Dosiahnutie styku s dcérkou

Dobrý deň. Bývalá priateľka mi prestala dávať dcérku. Nie som písaný v rodnom liste, keďže v čase…

Moze zamestnavatel toto robit

Poprosim o radu. Moze zamestnsvatel dať 13 plat vsetkym zamestnancom v plnej výške a dvom nedať a…

Maria, 6. 12. 2018, 1859x zobrazenie

Ako ukončiť pracovný pomer keď nemám podpísanú pracovnú zmluvu zo zamestnavateľom

Dobrý deň. Chcem sa spýtať ako ukončiť pracovný pomer zo zamestnávateľom už len z toho dôvodu, že…

Štefan, 20. 2. 2017, 2493x zobrazenie

Zaplatenie dlžnej sumy za zanedbanie povinnej výživy

Dostal som z prokuratúry návrh na žalobu na okresný súd a chcem sa opýtať, že ešte pred vynesením…