Práca

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Práca

Dobrý deň, môžem zobrať prácu asistenta nevidiaceho učiteľa na gymnáziu, pokiaľ som vyštudovala odbor Očný optik, Optometrista? Súčasne ešte vykonávam čiastočnú asistenciu mojej slabozrakej sestre, kde sa mi odvádza zdravotné poistenie. Inak som evidovaná na úrade práce. Mám 24 rokov. Ďakujem

Mária, 28. 9. 2017, 1105x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Výživné - kedy zaniká povinnosť platiť?

Dobry den. Moja dcera tento rok maturovala a do 31.8. bola vedena ako student. Od 1.9. ma pracovny…

Výmena zámku

Dobrý den. Partner vymenil zámok na dverách na byte ktorého polovica patrí mne. Momentálne nemam…

Može ma v dedičskom konaní zastupovať advokát aby som sa vyhol sporom so súrodencami?

Dobry deň, mozete mi prosim odpovedať na otázku, či sa možem dať zastupovať advokátom na dedičskom…

Termín vyplatenia odstupného

Dobrý deň, Rád by som sa poradil ohľadom vzniknutej situácie s bývalím zamestnávateľom. Rozviazal…

Radoslav, 31. 3. 2017, 2437x zobrazenie

Nesúhlas so zápisnicou - ako možem namietať obsah zápisnice?

Na pojednávaní sudca diktoval do diktafonu čo som hovorila pri vypočúvaní a v zápisnici bolo…

Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku…

Anna, 9. 12. 2019, 1202x zobrazenie