Pôžička

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pôžička

Zobrala som si požičkuť5000eur zo zahraničia.Najpr bolo len par eur poplatky a potom viac a viac.neviem ,či mám podať tresne oznamenie alebo ako postupovať ďalej.Ďakujem

Beata, 12. 1. 2019, 804x zobrazenie

Dá sa zobrať späť trestné oznámenie?

Kebyže chcem stiahnuť trestné oznámenie, čo z toho budem mať a dá sa to, keď už bol vypovedať aj on?

Spor o povnicu

Prosim o radu. 30 rokov uzivam pivnicu,od ktorej mi este povodna majitelka odovzdala kluce. Suseda…

Irena, 15. 8. 2017, 2371x zobrazenie

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Predbežné opatrenie-týranie blízkej osoby

Dobrý deň chcela by som Vás požiadať o radu v prípade podania návrhu o predbežné opatrenie ( zákaz…

Môžem sa zbaviť dedičstva?

V roku 2005 som zdedil starý dom v obci po dedovi v pomere 1:20,na dedičskom konaní som sa s…

Dedičstvo - má priateľ zomrelej nárok na dedičstvo?

Dobrý deň. Dňa 31.1. 2016 mi zomrela sestra. Ostalo po nej dedičstvo ktoré zdedil jej syn. Nakoľko…