Pozicka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pozicka

Dobry den, moja mama sa chystá nastúpit do domova dochodcov. Jej dochodok je nízky, tak jej budeme musiet doplácat. Moja mama este spláca aj pozicku. Otázka je, ze co sa stane s pozickou, ak jej dochodok si nechá domov dochodcov? Kto dalej bude pozicku splácat? Pozicka je bez spoludlzníka. Dakujem.

Katka, 29. 9. 2018, 893x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Exekuce, Insolvence

Exekúcia

Dobrý večer mam taký problém ze som bol dohodnutý na splátke po 60e mesačne ale teraz uz chcu…

Tomas, 28. 7. 2017, 2522x zobrazenie

postup pri insolvenci

Dobrý deň, chcel by som sa informovať ako postupovať ďalej v mojej situácií. Moje bez účelové…

Marek, 27. 1. 2017, 2630x zobrazenie

Ako zastaviť exekúciu?

Dobrý deň. Môj otec si yobral úver od spoločnosti Pohotovost pri strate zamestnania nebol schopný…

Mária, 9. 5. 2017, 2876x zobrazenie

Informácia

Dobrý večer. Volám sa Boris Hupka a manželka Anna Hupková. Chcel by som sa opýtať,čo máme robiť keď…

Boris, 3. 3. 2017, 2346x zobrazenie

dlh pred manželstvom

dobry den mam dlh a exekuciu chceme sa s priatelom zosobasiť bude sa to vstahovať aj nanho je…

Anna, 20. 10. 2018, 2049x zobrazenie

info

Dobrý deň. Bola na mňa uplatnená exekúcia a z účtu mi zobrali cca 244eur. Návrh na exekúciu podala…

Tomáš, 3. 3. 2017, 2385x zobrazenie