pozicka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
pozicka

DOBRI DEN CHCEL BY SOM SA OPITAT JEDNA ZNAMA MI ZOBRALA POZICKU A JEJ RODICIA TO BOLI NAHLASIT NA POLICIE.ONA JE INVALIDNA DVOCHODKINA ONA STYM SUHLASILA A MAM IST VIPOVEDAT AKO SVEDOK.HNED AKO SOMZOBRAL TU POZICKU SOM JEJ DAL 100EUR ZA VIBAVENIE A HNED SOM ZAPLATIL AJ SPLATKU ONA STYM SUHLASILA DAK

JAROSLAV, 28. 8. 2017, 1047x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Trestní právo

Zastavenie trestného stíhania

čo to v praxi znamená? Ak sa zastaví trestné stíhanie vyšetrovatelom môže sa obnoviť po nejakom…

Čo robiť aby mi dlžník vrátil peniaze?

Asi pred pol rokom som požičal známemu 2000e samozrejme ze odvtedy so mnou uz takmer nekomunikuje.…

Karol, 19. 4. 2017, 2374x zobrazenie

Sťažnosť proti uzneseniu

Dobrý deň brat mal po 2/2 pp na podnet riaditeľa väznice 29.4 sud. Okres ho pustil no prokurátorka…

Miroslava, 15. 6. 2019, 1654x zobrazenie

Vazba odsúdeného

Može byť trestne stíhaný a odsúdený nepodmienečne za krádež v hodnote 2€ na 6mesiacov? Kedy má…

Jana, 1. 2. 2018, 2221x zobrazenie

Odsúdenie a povinnosť platiť výživné

Odsúdili ma na 12 mesiacov za neplatenie výživného. Šéf mi chce dlžnú sumu vyplatiť. Mám sa odvolať…

Stanislav, 22. 11. 2017, 2456x zobrazenie

Trestne stihanie

Dobry den.Manzela zobrali do vazby za nebezpecne vyhrazanie.V spise u vysetrovatela je uvedene aj…

Eva, 20. 10. 2018, 1793x zobrazenie