pozemok

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
pozemok

Znamy mi predal pozemok,ktory mu podla vypisu z katastra na 100percent patril. Nadobudol som ho kupnou zmluvou. Objavil sa pan a ze ten pozemok od mojho znameho pred 20 rokmi kupil co potvrdil kupno predajnou zmluvou, Tato zmena vlastnika ale nebola zapisana na katastre. komu teraz pravne patrí ?

Dušan, 13. 8. 2017, 1087x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Kúpna zmluva

Dobrý deň, kupujem byt a s predávajúcim máme podpísanú Kúpnu zmluvu. Keď sme ju podpisovali som…

Janka, 13. 6. 2017, 2309x zobrazenie

Predaj bytu

Dobrý deň, Predávam byt a kupujúcemu chyba 10% kúpnej sumy. Na zmluve je uvedené že celú čiastku…

Monika, 27. 1. 2017, 2449x zobrazenie

Prepis bytu

Dobrý deň, chceli by sme vedieť ako postupovať keď chce manžel previesť vlastníctvo bytu na…

Andrea, 9. 2. 2017, 2409x zobrazenie

Najomne

Som najomca bytu,v kt. zijem s 3 detmi a manzelom.Vlastnik bytu je obec.Chcem ukoncit najomnu…

Zuzana, 19. 5. 2017, 2244x zobrazenie

Kúpa domu s nájomníkmi

Dobrý deň, môže mi mesto odpredať nehnuteľnosť ak danú nehnuteľnosť prenajíma? Ruší sa predajom…

Diana, 30. 3. 2017, 3624x zobrazenie

Kupa pozemku

Dobrý večer.Mám záujem kúpiť vedľajší pozemok o ktorom som zistil že nieje vysporiadaný,nakoľko…

Martin, 15. 6. 2017, 2200x zobrazenie