Porusenie podmienky

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Porusenie podmienky

Manzel ma podmienku za neplatenie vyzivneho.Bola na dva roky.Ped par mesiacmi sa dopustil verejneho vytrznictva.Vzislo obvinenie.A zial dohodu o vine a treste mu stanovili na 11.9. cize cca 10dni pred skoncenim podmienky za vyzivne.Aka je pravdepodobnost že dostane opät podmienku?Alebo je isté väzenie

Kataryna, 30. 8. 2017, 1112x zobrazenie

Vecné bremeno

Dobrý deň, mám na svojom pozemku vecné bremeno, spočívajúce v povinnosti strpieť prechod peši a…

Upovedomenie o podani obžaloby

Dobrý deň.Dňa 19.1.2017 bola na mňa podaná obžaloba podľa § 234 ods 1 Trestného poriadku za prečin…

Oto, 30. 1. 2017, 2606x zobrazenie

Zakúpený tovar z prezentačnej akcie som vrátila, peniaze nedostala

Dňa 5.11.2015 na prezentačnej akcii v Relax Epicentrum v Komárne sme si s manželom zakúpili…

Užívanie pozemkov

Jedná sa o zdedené pozemky. Po totalite ich malo družstvo, potom štátny majetok, s ktorým sme…

Ryanair nerešpektuje rozsudok o náhrade škody za odmietnutie nástupu do lietadla

Dobrý deň, prosím Vás mám vydaný rozsudok OS BA, že Ryanair, je poviná uhradiť sumu 275 € a trovy…

Pôžička peňazí.

Pracujem už 4 roky v Rakúsku. Od februára 2015 do marca 2016 som postupne posielal z môjho…