Pomoc

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pomoc

Dobry den potrebovala by som poradit priatelka sa pdevcerom pokusila o samovrazdu po hadke z mamov nasledne ju previezli na psychiatriu do pezinka chcem sa opytat je mozne ju odtial zobrat na revers bola znacne opyta ale zabit sa nechcela len nezvladla danu situaciu dakujem

Milada, 14. 12. 2018, 809x zobrazenie

Nezhoda medzi dátumom podpisu výpovede manažérom firmy a dátumom výpovede od personálnej agentúry

Dobrý deň. Prosím o Vašu radu v takejto veci: Výpoveď som mala podpísanú od môjho manažéra vo…

Súdny výkon rozhodnutia po trojročnej premlčacej lehote - rozhodnutie o dopravnom priestupku

Rozhodnutie o dopravnom priestupku zo dňa 3.7.2006 sa stalo vykonateľným 18.7.2006. Oprávnený podal…

Ako vyňat družku z listu vlastníctva?

Drobrý deň, Pred osmymi rokmi som kúpil rod.dom na úver.Bývalá družka neplatila žiadné účty,ani…

Odhlásenie z trvalého pobytu

Dobrý deň. Moja dcéra už s nami nebýva dva a pol roka. Býva v podnájme s priateľom. Má dlžoby vo…

Kúpno predajná zmluva vs. darovacia a kedy vzniká daňová povinnosť?

Dobrý deň, Otec chce prepísať na mňa záhradu. Sme traja súrodenci a máme zlé vzťahy medzi sebou,…

Darovacia zmluva alebo ako čo najvýhodnejšie previesť nehnuteľnosť?

Dobrý deň, som vdova, vlastník nehnuteľnosti. Prosím o radu ako postupovať v prípade prevodu…